В пам'ять про минуле.
В ім'я майбутнього.
Мета та історія створення
Проєкт регенерації втраченого культурного пласта української Наддністрянщини.
Мета проекту - відродження локальної культури мультиетнічних сіл басейну Дністра та створення низки культурних продуктів на її базі з подальшою популяризацією та залученням широких аудиторій до цілющої сили нематеріальної культурної спадщини.
Проєкт розпочався в 2020 р., з розпису низки криниць в селі Грушка та є масштабуванням культурно-творчої ініціативи «Мальоване Село», що була реалізована в Староушицькій громаді протягом 2020-2022 рр ініціативною групою українських митців, частина з яких проживає в громаді, та місцевих активістів.
Наразі створено єдину в регіоні мистецьку експозицію етно артоб’єктів традиційного дністровського розпису просто неба, відкрито перший музей- майстерню гончарства, травництва і малярства, проведено низку культурних, освітніх і розважальних заходів для дітей громади та всіх бажаючих.
Експозиція музею «Чарівна Хата» представляє селянський побут затоплених дністровських сіл на початку ХХ ст. Музей вільний до відвідування.

Автори арт-об'єктів
Над об'єктами працювали художники-волонетри:
Тетяна Жабінська
Адріана Вітер

Оксана Делечук

Володимир Митранюк
Владіслав Павлюк
Святослав Франко
Дана Мазур
Діти-художники

Наші партнери
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
Цитування текстових матеріалів, фотознимків, опублікованих на веб-сайті, дозволяється тільки з зазначенням активного посилання на веб-сайт